Меру Золотоноші влаштували політичний "Новий Рік"

Політична нестабільність через наближення місцевих виборів досягнула м. Золотоноша. Тут мер колишній регіонал Віталій Войцехівський схрестив політичну зброю з місцевими активістами яких підтримує екс-нардеп Леонід Даценко. 

Доречі Леонід Даценко став сам ближче до регіоналів влившись в їх партію, але це йому не заважає допомагати місцевим активістам у боротьбі з мером. (В тому числі інформаційною підтримкою видання Дзвін - ред.)

Так 11 червня противники мера Віталія Войцехівського організували невеликий мітинг на центральній площі міста проти мера. Приводом стало нищення ялинок, які зрізали в рамках реконструкції площі. Звичайно, що це був лише черговий привід, щоб потролити мера.

Раніше активісти навіть розвішували біг-борди з провокаційними звинуваченнями, що мовляв мер корупціонер. Згодом люди Войцехівського їх зривали.

Того ж дня пішли далі, взяли гілки зрізаних ялинок та занесли в кабінет до мера.

Сам Віталій Войцехівський втік. Щоб наступного дня вже зібрати віче на свою підтримку. 

Не виключено, що адміністративними методами меру вдалося зібрати кілька сотень людей, які вже закликали за політичну стабільність в місті. Сам мер повідомив, що ялинки – це лише черговий привід для його дискредитації, а проект реконструкцію було презентовано на розсуд громадськості тому всі могли висловити свої побажання. Також він закликав до стабільності та неприпустимості провокацій. Мер також відзначив, що ялинки почали засихати і припустив, що можливо навіть хтось налив невідому хімічну речовину під них. 

Відео сайту zolotonosha.ck.ua

Мера чи підтримало значно більше людей. 

На площі прихильники реконструкції переконували захисників ялинок у правоті мера. 

Не стаючи ані на бік мера, який дійсно був регіоналом, ані на бік активістів, варто відзначити неприпустимість загострення суспільної напруги. Дочекайтеся панове виборів і там ведіть більш-менш чесну політичну боротьбу. Оскільки в той час коли на фронті гинуть щодня наші хлопці, такий містечковий політичний цирк як з одного так і іншого боку виглядає неприпустимо.

 


 

Останні новини