Мером Черкас має стати кандидат від Об'єднаної опозиції - Батьківщини

Дослідницько-аналітичний центр Енігма провів соціологічне дослідження щодо вподобань мешканців міста Черкаси стосовно потенційних кандидатур на посаду міського голови. Проведено дослідження протягом лютого 2013 року, опитано 1196 виборців, похибка складає 2,2 %.

Згідно з результатами опитування впевнену перемогу має здобути кандидат від Об"єднаної опозиції - Батьківщини, який набирає понад 32 % голосів виборців. Беручи до уваги що представники "УДАРу" та ВО "Свобода" також набирають по 10% то в разі висунення єдиного кандидата від всіх опозиційних сил - перемога йому майже забезпечена. Нижче розміщуємо результати дослідження.

Варто також відзначити, що такий розклад сил є зараз. Багато чого буде залежати від часу проведення місцевих виборів (в 2014 році чи вже після Президентських виборів) та конкретних прізвищ кандидатів. Оскільки конкретні прізвища можуть як додати так і зменшити підтримку кандидатів від тих чи інших політичних сил. Важливим питанням є проблема висунення єдиного кандидата від всіх опозиційних сил, що є малоймовірним особливо в світлі президентської кампанії. Та й списувати Сергія Одарича не варто, який як завжди може щось креативне вигадати.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины