Мер заробив справу через автомобіль та активістів

Міський голова Золотоноші заробив кримінальну справу через автомобіль та допитливих столичних активістів.

Кримінальне провадження стосовно Віталія Войцехівського розслідується з листопада 2017 року за зверненням ГО «Твердиня» (зареєстрована в Києві). Відкрито провадження за статтею декларування недостовірної інформації. 

Фото з сайту Авто-Ріа

Зокрема йдеться про не внесення в декларацію за 2016 рік даних про бізнес дружини, яка є кінцевим власником ТОВ «Даміан» та факту користування міським головою автомобілем марки TOYOTA SEQUOIA, державний номерний знак CA4000AX. 

Примітно, що в декларації за 2017 рік (подана в березні 2018) інформацію про ТОВ «Даміан» та люксовий автомобіль вже внесено. 

Зокрема вказується, що в користуванні міського голови перебуває автомобіль марки TOYOTA SEQUOIA 2008 року випуску, який на праві власності належить громяданину Сергію Панову. Останнім даний автомобіль було придбано за договором купівлі-продажу 11 лютого 2014 року. 

Нині такий автомобіль на вторинному ринку коштує близько 1 мільйона гривень. 

Сама справа розслідується кволо і остання ухвала по ній датується початком цього року. В разі передачі справи до суду, міському голові загрожував би штраф у розмірі від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів.