Мер за скаргою однопартійця відсторонив депутата "меншовика" від посади

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко за скаргою однопартійця відсторонив від посади політично нелояльного депутата Сергія Очеретнього.

Відповідне розпорядження міський голова підписав 9 лютого, яким депутата відсторонено від посади заступника начальника управління – начальника відділу контролю управління держаного архітектурно-будівельного контролю. У документі зазначається, що з 1 лютого щодо діяльності Очеретнього проводиться перевірка в рамках службового розслідування. 

Приводом для призначення перевірки стало звернення члена ВО "Батьківщина" Вадима Баранцова зі скаргами на посадовця. Зокрема активіст і партієць поскаржився, що посадовець склав щодо нього протокол про адміністративне порушення у сфері будівництва, за яким його сім'я має сплачувати штрафи.

На фото Вадим Баранцов 

Попри те, що діяльність посадовця вже перевіряла прокуратура і не знайшла порушень, за зверненнями того ж Баранцова, міський голова відсторонив посадовця. 

Редакція має у розпорядженні складений адмінпротокол стосовно дружини Вадима Баранцова, яка є власницею квартири стосовно якої мала здійснюватися перевірка на дотримання норм будівництва. Згідно протоколу, представників управління ДАБК не допустили до перевірки та не надали містобудівну документацію, про що і було складено протокол з накладенням штрафу у 6800 грн. Нині даний протокол родина Баранцових намагається оскаржити в судовому порядку. 

Представники управління ДАБК намагалися перевірити факт несанкціонованої побудови балкону на даху прибудованого приміщення по вул. Героїв Дніпра 53, який звела родина активіста та однопартійця мера. 

Відзначимо, що депутат Сергій Очеретній входить до фракції «Громадянська позиція» яка є опозиційною до міського голови.

 

Останні новини