Користувацький вхід

Мер та губернатор взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора

Із нагоди відзначення Дня Державного Прапора України на Театральній площі Черкас замайорів національний стяг. В заходах взяли перші особи міста та області - міський голова Анатолій Бондаренко та очільник області Юрій Ткаченко.

Найпочесніша місія підіймати жовто-синій прапор дісталася губернатору та дітям загиблого на сході країни бійця Євгена Войцехівського, синам – Валерію та Русланові.

Саме в цьому місці вперше у листопаді 1990 році підняли наш національний символ як передвісник проголошення незалежності.

– Для нас те, що було раніше звичним, сьогодні є священним. Це наша свобода, наша незалежність, наш прапор. І сьогодні він більше, ніж символ. Більше, ніж символом він став ще на Майдані. Я пам’ятаю, коли ми разом із черкащанами на другий день після звільнення Слов’янська почали розвішувати українські прапори. Тоді одна жінка підійшла до нас і сказала, що давно не бачила українського прапора й скучила за Україною. Ми теж скучили за мирною Україною, але українці вміють виборювати свободу. Будьмо єдині, - закликав Юрій Ткаченко. 

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підкреслив, що нині прапор України більше ніж просто символ.

– На жаль, наш національний стяг сьогодні уособлює не тільки перемоги в мирному житті чи спорті, а й трагедії. Ним укривають домовини загиблих на сході України патріотів, – сказав керівник Черкас та додав, що боротьба за нашу незалежність ще триває. – У цей день нам потрібно усвідомити – тільки ми можемо вибороти суверенність і збудувати світле майбутнє нашої країни. Для цього, передовсім, треба об’єднатися й забути про всі чвари. Бо війна, яка досі триває на східних кордонах, забирає життя кращих синів своєї держави. Я впевнений у тому, що разом ми відстоїмо свою державу. Україна була, є і буде!

 

Loading...