Мер Сміли Вадим Решетняк знову з'явився на робочому місці

Як повідомляє інтернет-ресурс Смеляночка http://info-smila.ck.ua/ пересічна смілянська буденність була цього тижня розвіяна повідомленням про те, що міський голова Вадим Решетняк з’явився на робочому місці.

Як відомо, раніше мер Сміли перебував у місті «наїздами», приїжджаючи, як правило, для проведення сесій Смілянської міської ради. Існує кілька різних версій того, чому Вадим Решетняк почав цього тижня працювати за штатним графіком міського голови.

  Перша версія є близькою до «офіційної». Вона полягає в тому, що, незважаючи на стабільну відсутність мера у місті, нічого особливого в його роботі не відбулося – просто раніше Вадим Решетняк був дуже завантажений проблемами міста, які необхідно було вирішувати виключно на обласному та столичному рівнях. Та незважаючи на це, він системно проводив особисті прийоми громадян, вивчав нагальні питання розвитку міста.

Друга версія полягає в тому, що поява на робочому місці Вадима Решетняка може бути пов’язана з виходом у відпустку першого заступника міського голови Михайла Коваленка. Те, що ці дві події повністю співпадають у часі, є незаперечним фактом. Питання криється лише в тому, чи це звичайний збіг обставин, чи, можливо, елемент недовіри Вадима Решетняка до свого заступника Юрія Студанса. Нагадаємо, що саме Юрій Студанс зараз виконує обов’язки Михайла Коваленка, а за відсутності Вадима Решетняка взагалі, по суті, стає головним очільником міста.

Нарешті останнім – найбільш неймовірним – варіантом, який може пояснити появу Вадима Решетняка на робочому місті, є те, що в умовах розгортання загальнодержавної політичної кризи і можливого розпуску Верховної Ради з’явилася необхідність бути готовим до початку нової передвиборчої кампанії.
 

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины