Користувацький вхід

Мер разом з друзями хоче "умикнути" офіси в центрі Черкас

Міський голова Анатолій Бондаренко разом з друзями знову хоче «прихватизувати» офісні приміщення в центрі міста. 

В цьому йому може допомогти 2 березня Черкаська обласна рада, затвердивши програму приватизації комунальної нерухомості. Мова йде про офісні приміщення загальною площею 117 кв. м. в будівлі по вул. Хрещатик 225 які знаходяться на балансі управління по експлуатації будинку рад. 

В переліку проекту рішення є офісні приміщення № 10-11 другого поверху будівлі – площею 61,8 кв. м. та № 2-3 третього поверху – площею 56,1 кв. м. Їх передбачено приватизувати шляхом викупу орендарем. Таким орендарем є громадська організація «Моя рідна земля».

Згідно реєстру договорів від листопада 2017 року за 61,8 кв. м. під № 10-11 орендар сплачує 1003 грн. – 16 грн. за метр. За приміщення під № 2-3 ща 56,1 кв. м. орендар сплачує – 1276 грн. – 23 грн. за метр. 

Про ці приміщення і бажання їх приватизувати, ми вже писали трохи більше двох років тому. Тоді за запитом ми отримали наступну інформацію, щодо оплати за оренду та внесені суми поліпшень. Фактично власник майна на сьогоднішній день навіть знизив вартість оренди в порівнянні з жовтнем 2016 року. 

Так загальна площа приміщень за адресою Хрещатик 225, другий поверх № 10,11 складає 61,8 кв. м., орендна плата складала – 2364 грн. на місяць; оренда одного квадратного метра – 38 грн. Внесені орендарем невідємні поліпшення склали – 128 тис. грн.

Загальна площа приміщень за адресою Хрещатик 225, другий поверх № 2,3 складає 56,1 кв.м., орендна плата складала – 1590 грн. на місяць; оренда одного квадратного метра – 28 грн. Внесені орендарем невідємні поліпшення склали – 81 тис. грн.

Відзначимо, що ринкові ставки оренди офісних приміщень в даній локації міста складають від 80 до 100 грн. за квадратний метр з 2014 року плюс оплата комунальних платежів (саме з весни цього року Батьківщина переїхала в ці офіси) де знаходиться по нинішній час, тут нині також знаходиться приймальня депутата облради від цієї політсили Михайла Мушієка. 

Засновниками громадської організації «Моя рідна земля» є Анатолій Бондаренко, екс-депутат обласної ради від Батьківщини Володимир Гресь (якого з березня 2017 року прилаштували на посаду заступника директора КП Черкаситеплокомуненерго) та Олена Шатайло.

Насамкінець відзначимо, що особливо бурхливою громадською діяльністю ГО "Моя рідна земля" не запам'яталася, найбільшим її досягненням у публічній площині слід вважати клопотання про нагородження Михайла Мушієка орденом "За заслуги". Цей орден Михайло Григорович отримав у січні 2014 року від губернатора Сергія Тулуба.

Останні новини