Мер непомітно замінив «стріляний» LEXUS на новий і записав на маму

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відмовився від свого старого LEXUS і пересів на більш коштовний, але не став його світити в декларації.

Дороговартісну автівку змінив непомітно та за цікавою схемою. Нове авто записано на маму, жодним чином не відображено в декларації міського очільника, хоча він постійно нею користується.  Про це ми дізнаємось аналізуючи декларації міського голови та інформацію з відкритих реєстрів. 

«Стріляний» Лексус в деклараціях 

Міський голова як справжній гедоніст, цінитель красивих жінок, дорогих ресторанів та люксових автівок насолоджувався життям ще тягнучи лямку опозиціонера очолюючи обласну організацію ВО «Батьківщина» за часів «злочинного режиму» губернатора Тулуба. На кого був записаний «Лексус» в часи опозиційної діяльності сьогодні вже не будемо докопуватися, але після революції гідності у квітні 2014 року як спільна власність з дружиною автівка була записана і на Анатолія Бондаренка. Автомобіль LEXUS LX 570 2008 року випуску згідно декларації на час набуття обійшовся родині Бондаренків у 531 тис. грн. 

Однак в декларації за 2016 рік, люксова, хоча й не нова автівка, зникає з декларації міського голови. Та в інформації про доходи значиться дохід від продажу рухомого майна вартістю 149 тис. грн.  Хоча така автівка на вторинному ринку на сьогодні коштує мінімум 1 млн. грн. 

Більше того, ідентичну модель того ж року випуску у квітні 2016 року придбав такий собі Ганенко Сергій Анатолійович за 1 млн. грн. Він є депутатом Чигиринської районної ради від ВО «Батьківщина» та директором ряду підприємств записаних на дружину іншого депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергія Гуру. До того ж Сергій Гура є заступником міського голови Черкас, того ж таки батьківщинівця Анатолія Бондаренка. 

Відзначимо, що LEXUS 2008 року випуску зазнав нападу у вересні 2014 року, тоді невідомі месники побили вікна автівки. 

Нова автівка – новий LEXUS

Попри відсутність в деклараціях люксового LEXUS , міський голова Черкас не довго залишався без улюбленої моделі. Так у липні 2016 року така ж модель автівки LEXUS LX 570, але вже 2012 року випуску реєструється на його маму-пенсіонерку. Вартість такої моделі на вторинному ринку складає в районі 2,5 млн. грн. 

Попри те що мер користується записаним на маму автомобілем, даний факт жодним чином не відображено в декларації. Очевидно міський очільник не хотів би на загал показувати успіхи бізнесу мами пенсіонерки. Як ми вже писали у тому ж таки 2016 році найрідніша для мера людина стала власницею нерухомості в новобудові обласного центру на загальну вартість щонайменше 1,8 млн. грн. 

Насамкінець відзначимо, що декларації міського голови за 2015-2016 роки виглядають доволі скромно. Так сукупний дохід сімї мера в 2015 році склав 0,746 млн. грн., а у 2016 році – 1,332 млн. грн. відповідно. Про грошові активи в готівці в деклараціях також не повідомляється.

 

Останні новини