Користувацький вхід

Мер хоче бачити черкаський клуб у прем'єр-лізі

 ФК "Черкаський Дніпро", 28 листопада організував зустріч гравців та тренерів з сильними світу цього.

На зустріч були запрошені та взяли участь новообрані міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, а також голова Опікунської ради ФК «Черкаський Дніпро» Наталія Кравцова.

Новообраний міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав команду з хорошою грою у першій половині футбольного сезону 2015/16 років і невимушено закликав футболістів, тренерів і керівництво футбольного клубу поборотися за вихід до Прем’єр-ліги.

При цьому запевнив, що Черкаська міська рада всебічно підтримає футбольний клуб і команду майстрів у вирішенні питань матеріально-технічного і фінансового забезпечення, а також побудови навчально-тренувального комплексу «Академія футболу ФК «Черкаський Дніпро» для дітей і юнацтва міста Черкаси і Черкаської області».

Нагадаємо, що ФК «Черкаський Дніпро» під час виборів міського голови підтримував кандидатуру Олександра Радуцького, після того як в другий тур вийшов Анатолій Бондаренка адміністрація та футболісти клубу переорієнтувалися на його підтримку.

ФК «Черкаський Дніпро» на мажорній ноті завершив цей сезон посівши третє місце у турнірній таблиці Першої ліги, та має всі шанси на весні поборотися за вихід у прем’єр-лігу.
 

Останні новини