Мер дав доручення облаштувати сквер в центрі міста

На місці знесеного книжкового павільйону в центрі Черкас облаштують дитячий сквер, відповідне доручення дав міський голова Анатолій Бондаренко.

Завдання поставлено перед керівником КП «Черкаські ринки» Тарасом Кібало, головним архітектором Віталієм Чернухлю та директора департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артуром Савіним, інформує прес-служба міської ради. 

Міський голова наголосив, що територія поблизу Центру дитячої та юнацької творчості має стати осередком комфортного та безпечного дитячого та сімейного відпочинку. Адже у центральній частині обласного центру фактично відсутнє місце, де б малеча з батьками проводила дозвілля.

– Насамперед потрібно подбати про створення безпечних та зручних умов: облаштувати гарне освітлення, встановити належні елементи інфраструктури дитячого майданчику та відпочинкової території з фонтаном, ігровою та спортивною зонами. Зважаючи на старовинну пам’ятку архітектури будівлі Центру дитячої та юнацької творчості, цілком доречно буде стилістично продовжити такий самобутній дизайн і в елементах скверу, аби він виглядав, як єдине ціле, – зауважив Анатолій Васильович.

Останні новини