Мер Черкас заявив про тиск та репресії своїх депутатів

Останнім часом правоохоронні органи здійснюють, на мою думку, планомірний тиск у вигляді перевірок, обшуків, допитів та інших притаманних їм методів стосовно депутатів міської ради, громадських активістів, що підтримують мене як міського голову Черкас.

Про це я заявляв і раніше, та однозначно пов’язував дії правоохоронців зі своєю приналежністю до опозиційної партії «Батьківщина» та зі своїми політичними зв’язками з Юлією Тимошенко, яка насьогодні залишається найсильнішим опонентом діючої влади та лідером електоральних симпатій виборців.

Не так давно в Черкаській міській раді утворилася нова більшість та діє новий виконавчий комітет, який складається з представників інших опозиційних партій та громадських активістів, що не підтримують провладні сили. Разом з цим посилились заходи тиску у вигляді обшуків та перевірок на підприємствах депутатів міської ради, комунальних підприємствах, громадських діячів.

Прошу правоохоронні органи не гратися в політику та припинити тиск на опозиціонерів. В іншому разі ми будемо вдаватися до інших дій, не заборонених законодавством, - йдеться в заяві міського голови. 

Таку заяву Анатолій Бондаренко зробив після вчорашніх обшуків на підприємстві м'ясопереробної галузі в селі Геронимівка, Черкаського району. Там знаходяться потужності виробництва ТОВ "Хлібний Дім Україна", яке належить родині депутата міськради від ВО "Батьківщина" Юрію Тренкіну. Під час обшуку підтримати депутата, полишивши всі справи, прибули міський голова та його заступник Ігор Волошин. 

Щодо діяльності кількох суб'єктів господарювання з якими пов'язують Юрія Тренкіна розслідуються кримінальні провадження. Однак що стало приводом для вчорашніх обшуків наразі невідомо. 

Останні новини