Мер Черкас взяв в патронатну службу відомого екснардепа-опозиціонера

Відомий на Черкащині екснардеп-опозиціонер Леонід Даценко пішов в радники до міського голови Черкас та працюватиме в патронатній службі.

Про це свідчить подана ним декларація. 

Даценко був одним з найяскравіших опозиціонерів Черкащини часів Януковича-Тулуба. У 2012 році на виборах до Верховної Ради, під прапорами ВО “Батьківщина” сенсаційно переміг на 197 окрузі бізнесмена і політика Богдана Губського. Через спротив влади, тоді кінцеві підсумки голосування так і не були встановлені. Вже в грудні 2013 року на виборах по так званих проблемних округах, Даценко підтвердив свою перемогу на 197 окрузі і став народним депутатом. Він був єдиним переможцем від опозиції на п'яти проблемних округах по всій країні. 

Вже після революційних подій початку 2014 року, на осінніх дострокових виборах поступився висуванцю від БПП. Тоді Даценко був змушений боротися не лише з реальними конкурентами, а й двома “Даценками-двійниками”.

Невдалими були для Леоніда Даценка і дві останні місцеві виборчі компанії. Так в 2015 році він балотувався до Черкаської обласної ради від партії “Відродження”, а в 2020 — від партії “Європейська солідарність”, депутатом обраний не був. 

За інформацією видання Прочерк, Даценко в статусі радника займатиметься створенням громадської гуманітарної ради при міському голові.

Відзначимо, що на останніх місцевих виборах команда медіа-групи “Дзвін-Нова молодь Черкащини”, де Даценко є шеф-редактором, активно підтримувала міського голову Анатолія Бондаренка, що посприяло переобранню останнього на другий строк повноважень.
 

Останні новини