Мер Черкас Одарич хоче у президенти?

Про амбіції черкаського мера в «Фейсбуці» написав депутат міськради Олександр Радуцький…

«В політичних планах Одарича завжди було бажання стати Президентом і він мені про це деякий час тому говорив особисто…». До речі, Радуцький – один з тих депутатів міськради Черкас, що голосував за відставку виконкому, таким чином, висловивши недовіру і самому мерові. Нагадаємо, 11 квітня за «звільнення» виконкому Черкас проголосували, об’єднавшись, абсолютно полярні політичні сили: КПУ, «УДАР», «Батьківщина», «Фронт змін», ПР, соціалісти.

Всі спроби Одарича «розрулити» ситуацію власними силами виявилися провальними, і міський голова поспішив за підтримкою в Київ, де два дні оббивав пороги президентської адміністрації. Повернувшись до Черкас, міський голова провів закриту нараду зі своїми соратниками, після чого погодився з відставкою своєї команди.

Однак, зовнішня покірність мера – це тільки ширма, за якою ведеться подвійна гра. Не знають ще ті, хто допомагав Одаричу зберегти посаду міського голови, про значно амбітніші плани Сергія Олеговича.

А планує він – ні багато ні мало – позмагатися у 2015-му році за президентську булаву. І готовий перейти до справи. У найближчих перспективах Сергія Одарича – виставити свою кандидатуру на одному з «проблемних» черкаських округів і отримати статус нардепа Верховної Ради. Ну а потім вже з цього майданчика вийти і на президентський старт. Тим більше, що схожий прецедент вже був, і створив його черкащанин Володимир Олійник, який раптово приєднався до «канівської четвірки» в 1999 році як один із кандидатів на вищий державний пост. Що заважає Одаричу повторити подвиг земляка? Зрозуміло, його участь у президентських перегонах-2015 перемоги нинішньому мерові Черкас не принесе, але ось кілька відсотків голосів у лідера виборчої кампанії, безумовно, відніме.

Це відома технологія, яка застосовується в ході кожних виборів: «технічні кандидати» добряче ускладнюють життя реальним фаворитам кампанії. Але, тим не менш, з їх претензіями (зазвичай, дуже високими і дорогими) доводиться рахуватися. Інакше, собі дорожче: адже на фініші роль відіграють і піввідсотка. Загалом, ось таку «черкаську свиню» збирається підкласти Сергій Одарич нинішньому президенту Януковичу.

from-ua.com

Останні новини