Медведчуківець і топ-менеджер Бродського будуватиме "За життя" на Черкащині

Медведчуківець і топ-менеджер столичного бізнесмена Михайла Бродського розбудовуватимуть політичний проект «За життя» Вадима Рабіновича.

Тепер опозиційно та популістично налаштований електорат Черкащини зможе орієнтуватися і на місцеві партійні організації партії та їх місцевих лідерів. До цього партія «За життя» Вадима Рабіновича відзначалася в нашому регіоні хіба що віртуальною присутністю за допомогою центральних каналів та візуальної реклами.

Розбудовувати Черкаську регіональну організації партії буде призабутий пенсіонер політичного життя Анатолій Джоболда.

Саме він значиться керівником обласної організації згідно державного реєстру. Анатолій Дмитрович свого часу (1998-2002 та 2003-2006 роках) працював секретарем міської ради, колишній працівник СБУ. Є вихідцем з СДПУ (о) Віктора Медведчука. В останні роки на пенсії не полишав спроб повернутися у вищу лігу місцевої політики, але не зовсім успішно. 

Вже після революційних подій кінця 2013 початку 2014 року намагався розвиввати рух Віктора Медведчука "Український вибір" на Черкащині. Однак ідеї федералізації тут не пішли. На місцевих виборах 2015 року балотувався до міської та обласної ради від Опозиційного блоку. 

І якщо пенсіонером-СБушником в партії «За життя» важко когось здивувати, то прізвище очільниці Черкаської міської організації з першого погляду може подивувати багатьох. 

Боротися за специфічний електорат Черкас на чолі міської організації «За життя» буде колишня «лібералка» з Партії вільних демократів, топ-менеджер структур Михайла Бродського, нині гендиректор телеканалу ВІККА Юлія Погостінська, бенефеціаром якого значиться дружина бізнесмена – Світлана Бродська. 

На останніх місцевих виборах пані Юлія балотувалася від команди екс-мера Одарича за списками ПВД о Черкаської міської ради, але безуспішно. Хоча сьогодні з офіційного сайту ПВД інформацію про кандидатку підчистили. А нинішній голова ПВД Олександр Згіблов публічно заявляє, що не має жодного відношення до «За життя». 

В першому офіційному повідомленні в міській організації «За життя», що хочуть боротися із зубожінням, відтоком молоді та розкраданням бюджету. Хоча якщо читати між рядками, то в сухому залишку можна констатувати, що безнес-група Михайла Бродського не збирається полишати Черкаси і працює на перспективу взявши під контроль ще одну потенційно прохідну в міську раду партію.

Останні новини