Матюшинський рух: в Черкасах їли документи

На минулих вихідних «подвиг Матюші» (екс-кандидат по 197 ВО, який прославився спробою поїдання підсумкового протоколу однієї з ДВК округу - авт.) повторив екс-депутат Черкаської міськради Ігор Приходько. У ході зборів даного кооперативу «Фотон» він намагався з’їсти документацію кооперативу.

Кульмінацією зборів стала штурханина на сцені залу, у якій брали участь дачники і група підтримки Ігоря Приходька. За правилами жанру у найнапруженіший момент боротьби у залі зникло світло. Ігор Приходько намагався ретируватись із документами кооперативу. Втікачу не дали зникнути дачники і Ігор Приходько, зрозумівши, що не втече, спробував з’їсти документи. Процес «харчування паперами» припинили працівники міліції, які і вивели Ігоря Приходька із зали.

Про це інформує інтернет-видання "Дзвін". Історія дуже давня та цікава. Землі дачного кооперативу "Фотон" знаходяться на узбережжі двох рік: Дніпра та Вільшанки, у місці впадіння останньої в Дніпро. Тут же розташований основний водозабір міста Черкаси. Прекрасні піщані пляжі, затишні бухти з глибоким фарватером, зручним для заходу невеликих яхт, можливості для намиву берегової лінії та 110 гектарів узбережжя - дуже ласий шматок із зручними шляхами під"їзду.

Ігор Приходько вирішив "розрулити" це питання шляхом перетворення садового товариства у кооператив. Зрозумівши, що таке переформатування загрожує втратою дачних ділянок,  члени товариства 24 березня 2012 року провели збори, на яких Головою товариства "Фотон" було обрано Подкоритова В.О. Були внесені зміни у статутут товариства, які гарантували збереження цілісності земель садового товариства на виконання вимог Прокуратури 2009 року.

Ігор Приходько вирішив не залишати так це питання. З самого початку на адресу новообраного Голови правління та його сім"ї почали надходити погрози, що вилилось у звернення до правоохоронців. Як і що вони зливали робили важко оцінити, але історія закінчилася тим, що 23 листопада 2012 року на Подкоритова В.О. було вчинено замах, металічним предметом потерпілого били по голові. Від розправи його врятував сусід, який в цей момент вийшов на балкон. Пошкодили нападники і авто потерпілого.

Швидка доправила потерпілого до лікарні, де зафiксованi струс мозку, пошкодження щелепи, переломи кiсток обличчя, неврологiчнi ускладнення. Міліція почала розслідування, але як і завжди в справі, де фігурують великі гроші, винних не знайшли. А землі товариства тепер в підвішеному стані - є два голови, є Товариство та Кооператив, є два статути, за якими має житими спільнота дачників. І, що головне, є фінансовий інтерес людей, що мають гроші, вплив та важелі тиску і повну відсутність гальм на вчинення протизаконних дій.

Ярослав Нищик

Останні новини