Матері обмежили волю за загибель немовля через гастрит

Молоду матір з Лисянщини засудили до двох з половиною років обмеження волі через смерть власної чотиримісячної доньки.

Про це йдеться у вироку Лисянського суду.

21-річній жінці інкримінували ст. 166 КК України (злісне невиконання батьківських обов'язків).

Трагедія сталася в селі Тихонівка на початку листопаду минулого року. Жінка розпивала алкоголь у знайомих, а дитину залишила у візочку на вулиці. Після пиятики повернулася до місця проживання в неотоплений будинок, не подивилася в якому стані перебуває дитина, не погодувавши її лягла спати. Проснувшись виявила що дитина мертва. 

Спочатку повідомлялося, що дитина загинула від переохолодження. Але за висновком експертизи до смерті призвело захворювання у вигляді гострих гнійних гастриту, ентериту, коліту. Гостра стадія захворювання тривала щонайменше протягом десяти днів до смерті та призвела до інтоксикації організму. 

Причиною захворювання є невідповідність харчів віковій групі, нерегулярне харчування.

Підсудна вину визнала, покаялась, жалкувала з приводу неналежної уваги до дитини. Також показала, що систематично водили дитину до педіатра на огляд та щеплення, двічі лежала в лікарні у дитячому відділенні через температуру та діарею у дитини. 

Суд врахував складні життєві обставини обвинуваченої, за яких вона інертно віднеслася до материнських обов'язків, та призначив покарання два з половиною роки обмеження волі.
 

Останні новини