Максим Поляков про об"єднавчі процеси та перші плани нової "Батьківщини".

- Позавчора відбулася дійсно урочиста подія - партії "Фронт змін" та "Батьківщина" об"єдналися. Долучилися до нас і "Партія реформи і порядок" та частина Народного руху України. На сьогоднішній день опозиція дійсно показала свою єдність, показала, що вона вміє домовлятись, відкладати свої амбіції в сторону, працювати. Наша головна мета - це вибори 2015 року, перемога на президентських виборах і повалення того мафіозного режиму, який є на сьогоднішній день в нашій країні.

Ми будемо об"єднувати наші організації в районах, цей процес багато де вже розпочався, друге завдання - це об"єднання фракцій в єдину. Разом ми будемо показувати іншу якість роботи. Ну і звичайно працювати з людьми, організувати якісну роботу громадських приймалень.

Першочергове питання для мене, це питання двох невизнаних переможців виборів - Миколи Булатецького та Леоніда Даценка, і це є честю Черкащини, щоб ми підтримали з усіх сил, лягли кістьми для визнанання їх перемог. Ми маємо показати абсолютну єдність, щоб не було інших кандидатів, які начебто є опозиційними.

Ми маємо прибрати чвари, які в нас були, і усі зусилля спрямувати на створення нової, сильної та неконфліктної політичної сили. Завжди, ви ж знаєте, під час об"єднання виникають питання ,але ми їх пройшли. І зараз в нас є один єдиний ворог, і ми його знаємо. Вся командна робота повинна бути зосереджена саме на цьому, - прокоментував події об"єднавчого з"їзду партій "Батьківщина" та "Фронт змін" Максим Поляков, член Політичної ради оновленої опозиційної сили, депутат Уманської міської ради.

Прокоментував Максим Поляков і свій швидкий злет ієрархічними щаблями партійного утворення, членом якого він став лише два дні тому.

 - Мене рекомендував до обрання членом Політичної ради сам Арсеній Яценюк. Він мене пам"ятав ще з того часу, коли "Фронт змін" був лише громадською організацією, ще чотири роки тому я її створював на Черкащині. Власне я сам про таку рекомендацію дізнався лише напередодні з"їду і це було для мене цілковитою несподіванкою, - запевнив політик.

Нагадаємо, що членами Політичної ради партії "Батьківщина" після об"єднавчого з"їзду стали три представника Черкащини - Народний депута Микола Томенко, Голова Черкаської обласної організації "Батьківщини", депутат Черкаської обласної ради  Анатолій Бондаренко та депутат Уманської міської ради Максим Поляков.

Власне пан Максим виявився чи не єдиним членом Політичної ради партії, що моє статус лише депутата місцевої ради районного центру.

Ярослав Нищик

Останні новини