Максим Поляков подарував акції "Уманьхліб" рейдерам (документ)

" - Він несподівано прийшов і сказав – я допоможу. Потім привів Миколу Томенка, який зустрівся з колективом і розповідав, що сам починав роботу, завантажуючи хліб на хлібзаводі. Поляков говорив, що захистить, що в нього «усі депутати на телефоні» – зізналася жінка. – щодня ходив до нас. Потім сказав, що для того, аби мати юридичне право, повинен мати частку, хоч маленьку. Ми переписали на нього 13% акцій, що були в одного тримача. Після цього він зник…."

- саме так події із отриманням опозиціонером Максимом Поляковим 13% акцій "Уманьхліб" для "Вечірньої Умані" коментує Олександра Олександрівна Бевз, керівник підприємства.

Максим Поляков нині фігурує у судовій справі. До нього позивається «Уманьхліб». У «темну справу» були вплутані нардепи Микола Томенко, Єгор Соболєв і Геннадій Москаль. Вони за нього "ручалися", ставили в приклад, не сумнівалися у чесності.... Він їх використав як прикриття, щоб... безоплатно отримати акції підприємства.

Опозиціонер Максим Поляков отримав «на зберігання» акції підприємства Умансьхліб. Підприємство очолює Олександра Бевз. Жінка у віці, яка останні півроку жила в умовах посиленого тиску з боку одного власника 40 % акцій. Саме через кілька тижнів після укладання нотаріальної угоди про дарунок акцій, у Максима Полякова з’явився Фольксваген ЦЦ. Як вдалося з’ясувати, акції потім пройшли цілий шлях дарувальників. З рук Полякова вони потрапили до його товариша Дубіни. З рук Дубіни – до кума скандального «рейдера». А потім – знову була спроба змінити статут підприємства за захопити владу у свої руки…

Але навряд чи це виглядає дивним.

За матеріалами "Вечірньої Умані".

Останні новини