Користувацький вхід

Майборода збирає депутатів та правоохоронців щоб обговорити наболіле

Голова депутатської групи «Гідність» у Черкаській обласній раді Любов Майборода ініціювала зустріч депутатів з представниками силових структур для обговорення зриву останньої сесії обласної ради та побиття депутатів.

Зустріч відбудеться 2 жовтня в приміщенні Будинку рад з 15.00 до 17.00 в кімнаті 434.

«Розцінюємо таку подію як неприпустиму та вимагаємо вжиття заходів правоохоронними структурами та апаратом ради по недопущенню подібних ситуацій. На зустріч також запрошений голова облдержадміністрації Ю.О. Ткаченко, представник Президента - гаранта дотримання прав та свобод громадян», - зазначає Любов Майборода. 

Нагадаємо, 25 вересня під час проведення сесії обласної ради до зали зайшли представники різних громадських організацій які занесли з собою сміттєві бачки. Згодом відбулося публічне приниження двох депутатів обласної ради - екс-комуніста Олександра Харламова та екс-регіонала Володимира Вовченка. Якщо говорити коротко не вдаючись до глибокого аналізу, - праведний гнів громадськості на відсутність змін в державі ситуативно використали і спрямували проти окремо взятих депутатів. 
 

Останні новини