Майборода просить припинити ігри навколо "Льодового палацу" та дати гроші на найнеобхідніше

В минулому депутат багатьох скликань Любов Майборода, оприлюднила звернення до мера Черкас Анатолія Бондаренка та закликала його й депутатів виділити кошти на першочергові потреби департаменту охорони здоровя міської ради, а не витрачатися на виготовлення проекту льодового палацу. 

Шановний Анатоліє Васильовичу!

27 липня 2016 року сесія Черкаської міської ради затвердила зміни до бюджету за підсумками виконання міського бюджету за 6 місяців поточного року. Перевиконання бюджету становило 40млн.740 тис. грн.

За півтора місяці до сесії, 14.06.2016 департамент охорони здоров`я та медичних послуг Черкаської міської ради листом за № 559/14 06-01 звернувся до департаменту фінансової політики з проханням передбачити при внесенні змін до бюджету першочергові потреби по галузі «охорона здоров`я»:

- 1 млн.190 тис. грн. на забезпечення до кінця року інвалідів та дітей-інвалідів технічними засобами: кало-та сечо-приймачами, підгузниками та 751 тис.грн. на забезпечення пільговим харчування дітей до 2-х років з малозабезпечених сімей.

Проте, прохання департаменту охорони здоров`я при розподілі коштів не були враховані. 343 інваліда та дітей-інвалідів залишились без технічних засобів і 242 дитини з малозабезпечених сімей з вересня не будуть отримувати пільгове харчування.

Разом з тим, сесія міської ради 27 липня прийняла рішення про виділення 1 млн. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації Льодового палацу. 5 років тому ідею будівництва Льодового палацу за бюджетні кошти активно просували Сергій Одарич та Сергій Тулуб. Будівництво проводила фірма Бориса Колесникова «Льодові арени», орієнтовна вартість будівництва – 90 млн. грн.

Наразі ініціаторами будівництва Льодового палацу виступили депутати Роман Діскант та Валерій Міняйло. Чисельні мешканці міста Черкас вважають такі видатки не першочерговими і розцінюють їх як такі, що суперечать Стратегії уряду про боротьбу з бідністю.

Прошу на наступній сесії міської ради профінансувати надання медичної допомоги інвалідам в сумі 1 млн.190 тис. грн. та харчування дітям з малозабезпечених сімей в сумі 761 тис. грн. за рахунок коштів, передбачених на будівництво Льодового палацу. 

Останні новини