Користувацький вхід

Міськрада замовила дублюючі "додаткові роботи" на спортмайданчик

Черкаська міська рада замовила частково дублюючі “додаткові роботи” по будівництву баскетбольно-футбольного спортамайданчика.

Загальна вартість будівництва майданчика в дворах будинку за адресою бул. Шевченка 399/1 зросла до 1,625 млн. грн.

В грудні 2018 року Департамент архітектури та містобудування на безконкурентній основі замовив реконструкцію майданчика вартістю 631 тис. грн. Роботи мали бути завершені до кінця 2019 року. Баскетбольно-футбольний майданчик 30 Х 18 метрів, згідно договору та кошторису, мав отримати новий армований бетонний фундамент, металеву огорожу та асфальтне покриття в 5 см.

В жовтні 2019 року той же замовник укладає угоду на додаткові роботи вартістю 994 тис. грн. Додатковими роботами передбачено укладення ще двох шарів асфальту по 2 і 3 см. Та поліуретанового покриття.

На сьогоднішній день спортивний майданчик побудований, ним вже користуються за призначенням. Під час його візуального огляду асфльтобетонного покриття не виявлено. Поліуретанове покриття наявне.

Угоди на виконання робіт були укладені з ТОВ “А.І.Д.А.”, бенефеціаром якого значиться Олександр Ільченко, син колишнього заступника міського голови часів Сергія Одарича, Олександра Анатолійовича Ільченка.
 

Останні новини