Міський бюджет активно підтримує ЗМІ кандидата в депутати

Мало хто про це знає, але міський бюджет Черкас активно підтримує розвиток невідомого широкому загалу глядачів телеканал Експо-ТВ. 

В цьому легко переконатися ставши користувачем офіційного сайту Черкаської міської ради, рубрики публічні гроші. Так департамент організаційного забезпечення міської ради. згідно оприлюднених договорів та закритих актів виконаних робіт перерахував названому телеканалу понад 50 тис. грн. в цьому році.

Фінансування здійснювалося згідно програми Черкаської міської ради з розвитку місцевих ЗМІ. Незважаючи на досить велику кількість друкованих, електронних ЗМІ та й присутнє конкурентне середовище серед телеканалів, левову частку, судячи з офіційних даних, отримав саме телеканал Експо-ТВ. Окрім нього по декілька замовлень отримували ТРК ВІККА (наближена до міського голови) та ОДТРК «Рось». Останні дві мають куди більшу глядацьку аудиторію. 

Одним із засновників та власників Експо-ТВ Черкаси є кандидат у депутати до Черкаської міської ради від Блоку Петра Порошенка Ігор Калашник.

Саме він фігурує в типових договорах на надання інформаційних послуг.

Інформаційні послуги надаються з формулюванням «За висвітлення діяльності виконавчого комітету Черкаської міської ради».

Про телекомпанію Експо-Тв Черкаси не знаходимо багато інформації в інтернеті. Відомо, що телеканал веде мовлення по кілька годин зранку та увечері в прайм-тайм, канал є у пакеті аналогового телебачення компанії «Воля».

Також канал має відеоканал в Ютубі на найпопулярнішу телепередачу «Екпозиція» запрошують депутатів Черкаської міської ради. У липні цього року каналу виповнилося 5 років.

Очевидно, що в разі обрання депутатом Ігора Миколайовича справи у телеканалу підуть ще краще і його знатимуть і дивитимуться набагато більше містян ніж зараз.
 

Останні новини