Міська влада Черкас переходить до практичної реалізації проекту бізнес-інкубатора

На сьогоднішній прес-конференції міський голова Сергій Одарич повідомив, що міська влада переходить до практичної частини реалізації проекту бізнес-інкубатора. 

- Ми завершили збір інформації по підготовці бізнес-інкубатора і переходимо на стадію його практичної реалізації. Ми вивчили досвід інших українських міст    зокрема Києва, Донецька та Івано-Франківська, а також досвід балтійських країн. Класичний бізнес-інкубатор серед українських міст діє лише в Івано-Франківську. Принцип роботи бізнес-інкубатора наступний. Кожен може звернутися до бізнес-інкубатора з ідеєю власного бізнесу. При ньому буде створено громадську раду у складі експертів. Громадська рада оцінюватиме бізнес-ідеї, обиратиме найкращі і допускатиме до послуг бізнес-інкубатора. Це будуть послуги по наданню робочого місця, надання елементарного офісу з сучасними засобами комунікації. Але головний акцент робитимемо на віртуальний офіс де будемо надавати консультативні послуги: фінансові консультації, послуги бухгалтерії, розрахунок бізнес-планів. Будемо проводити навчальні семінари, трейнінги, надавати маркетингові послуги, - розповів Сергій Одарич.

Маємо надію, що ідея бізнес-інкубатора виправдає себе і допоможе розпочати свою справу багатьом черкащанам, а не стане центром надання дешевих послуг наближеним до мера бізнес-структурам.

- Перебування в бізнес-інкубаторі буде платним, але послуги коштуватимуть значно дешевше. Ну скажімо в 10 разів дешевше ніж шукати офіс, наймати працівників. Користування бізнес-інкубатором буде строковим від 3 місяців до 1,5 року, - додав Сергій Одарич.

Останні новини