Міністр хоче щоб Шевченка читали так, щоб аж набридло

Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко хоче провести великий 20-годинний марафон читання творів Тараса Шевченка, який буде транслюватися в прямому ефірі. Такого тривалого читання творів Шевченка ще не було ані в Україні, ані в світі», стверджує міністр.

– Цього року ми хочемо надати дню народження Тараса Шевченка мобілізаційного звучання. Вірші Шевченка як жодні інші підходять для того, щоб піднімати наш дух, – підкреслив урядовець.

В’ячеслав Кириленко додав, що до читання творів Шевченка на річницю від дня народження поета будуть запрошені бійці АТО, легендарні командири, волонтери, громадські та культурні діячі, представники дипломатичних кіл. 

Було б абсолютно доречно, навіть необхідно, щоб у мобілізаційних читаннях взяли участь перші особи країни та лідери найбільших політичних сил, зауважують у прес-службі Віце-прем'єр-міністра України.

Марафон триватиме на каналі «Культура» Національного радіо з включеннями на Першому національному телеканалі та радіокомпанії. Віце-прем’єр закликав засоби масової інформації приділити особливу увагу цій не поетичній, а суспільно-політичній акції.

Останні новини