Міліція в Черкасах "шиє" "свободівцям" кримінал.

Як стало відомо нашому виданню, до Придніпровського райвідділу міліції міста Черкаси викликали активіста партії "Свобода" Ігоря Душку. Раніше ми вже повідомляли про досить дивну історію, коли Ігоря та одного з його побратимів правоохоронці затримали біля їхніх осель, понад визначений законом час (а це три години) вони змушені були надавати якісь пояснення по надуманих причинах. Зокрема інкримінували "свободівцям" напад на партійний намет Комуністичної партії України, під час якого було зірвано прапор, і що головне, це вони робили  ніби-то з метою отримання особистої вигоди. Тоді жінка слідчий, яка відбирала пояснення у затриманих,  поводила себе не зовсім коректно, про що вже повідомляло наше видання.

Сьогодні ця історія отримала продовження. Зокрема, як стало відомо, до Ігоря Душки зателефонував слідчий, який коректно, за словами "свободівця", запросив його прийти завтра на 12 годину для дачі показань ПО КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ. Відчули весь смак історії?

Фактично вся Україна слідкує за перебігом справи, коли молодики одягли футболки "бий жидів" та напали на опозиціонерів 6 квітня в Черкасах. Так от максимум, який світить нападникам, це стаття за хуліганство. В нашій же історії маємо "отримання особистої вигоди". Це червона ганчірка, з якою хіба що в туалет сходити, приносить вигоду?

Але ж і не це саме цікаве. Фактично правоохоронці розкручують ситуацію таким чином, що погрозами вимагають від Ігоря Душки дачу показань проти його побратима, з яким разом його затримували. Принаймні такого розвитку ситуація набула минулого разу. Що очікує на Ігоря завтра, я обов"язково повідомлю, оскільки з ним попрямую на допит та перебуватиму під стінами райвідділку з таймером та відеокамерою, щоб фіксувати скільки часу в правоохоронців займе розуміння того, що ні на свого товариша, ні на себе самого "свободівець" свідчити не збирається.

Вже кілька разів правоохоронці Придніпровського райвідділу прославились своїми методами роботи лише за останні місяці (пам"ятаєте історію, коли замість того щоб займатися розглядом справи про пограбування, слідчі пропонували потерпілим дівчатам займатися з ними оральним сексом), тож побачимо на що вистачить фантазії взавтра. І запрошуємо прийти і підтримати молодих патріотів під стінами Придніпровського райвідділку.

Ярослав Нищик

Останні новини