Міліція пробує покривати нападників, які поранили журналістку?

18.03.2013 року близько десятої години ранку до чергової частини Соснівського райвідділу міліції по лінії 102 надійшов телефонний дзвінок від кореспондента газети «Вечірні Черкаси» Валентини Андріївни Васильченко, яка повідомила про те, що проходячи біля невідомих їй чоловіка та жінки отримала рiзану рану лiвої гомiлки довжиною близько 2 см.

Було встановлено, що травму Васильченко В.А. на розі вулиць Ільїна-Котовського у місті Черкаси, нанесла жителька Черкаського району, викинувши з автомобіля лезо від зламаного кухонного ножа. Слідчим відділом Соснівського райвідділу міліції по даному факту відкрито кримінальне провадження. Особи чоловіка та жінки відомі – це подружжя, яке проживає в одному із сіл Черкаського району. В ході розслідування даного кримінального провадження, жінка пояснила, що вона разом з чоловіком їхала на власному автомобілі і випадково впустила в салоні свій мобільний телефон. Авто зупинили на узбіччі, жінка почала шукати телефон на підлозі салону, під час чого випадково натикнулася на зламаний кухонний керамічний ніж. Як розповідає ця громадянка, сильно порізавши палець, вона викинула лезо з салону авто. Як з’ясувалось, ніж, який вона викинула з автомобіля, відрекошетив від землі і поранив ногу перехожій, яка йшла в той час по тротуару.

Наразі ніж вилучений і долучений до матеріалів провадження, на даний час розслідування кримінального провадження триває, надалі проводяться слідчі дії для повного, об’єктивного розслідування справи, - повідомляє сайт Обласного управління МВС в Черкаській області.

Ми ж дозволимо розкритикувати таке твердження офіційного сайту правоохоронних органів. Адже дуже дивним виглядає пояснення винуватиці пригоди, яка стверджує, що ніж відрекошетив від землі. Керамічний ніж має таку структуру, що від землі відрекошетити він не може, як і будь-який предмет. Якщо ж мова ведеться про тверде покриття типу асфальту, то тут будь-яка домохазяйка скаже правоохоронцям провести слідчий експеремент, щоб переконатися що від падіння та удару об тверду поверхню керамічний ніж просто розламається на уламки. До того ж читач має уявити силу падіння, при якій уламки ножа мають зрикошетити так, щоб пошкодити м"які тканини ноги.

Ну і варто звернути увагу на твердження "про різану" рану. Навряд чи уламок ножа пролітав так ідеально, щоб нанести не колоте, а саме різане пошкодження.