Люди Жуковської зіпсували Великодні свята Радуцькому

Великодні свята депутат міської ради та один із головних ньюсмейкерів місцевого масштабу, Олександр Радуцький провів у сімейному колі. Однак і там його не оминула політика. Навіть перебуваючи у відверто розслабленому насторої Олександр Романович не зміг покинути сторінки Фейсбуку і там виклав гірку правду, як люди Жуковської знищують його роками нажитий авторитет. 

- Спiлкувалися про полiтичний стан в Украiнi.Жваво обговорювалися мiсцеви перевибори 25 травня. Дуже здивувала одна розмова. Мiй знайомий,який працюе на ПАТ "Азот" розповiв, що деякi представники заводу,йдуть кандидатами в депутати по мажоритарних округах. Проводячи збори в своiх виробничих колективах,вони позповiдають багато вигадок про мене. Агiтацiя побудована на "Радуцькому", - обурився праведним гнівом Олександр Романович.

Зокрема за словами депутата, йому серед працівників великого підприємства поширюються наступні посили: Радуцький йде з лозунгом"Черкаси без Азоту"; Радуцький забрав у Азота 22 млн.грн. (мається на увазі програний Азотом позов до Водоканалу на відшкодування 22 млн. грн.) тому люди залишаться без премiй; 3.Радуцький ставить "Колесо Огляду" (вирішено, що цьогоріч колеса огляду не буде – ред.) в парку,при цьому в школi 5 треба ремонтувати спортивну залу.

Звичайно, що красномовний Радуцький пояснив товаришу по чарці, що «Борис ты не прав». Та звернувся до Валентини Борисівни не застосовувати брудних методів.

- Хочу дати пораду Валентина Жуковская, Иван Сухарьков та iншiм кандидатам.Запам'ятайте,якщо з брехнею до людей пiшли,вони це побачать та з часом згадають.Невже Вас, Валентина Борисiвна,не навчила виборча кампанiя до ВР 2012?Чому саме згадав цi призвища?За Вашою мовчазною згодою вiдбуваються такi агiтацiйні процеси на пiдприємствi. Часи змiнюються,Валентина Борисiвна.Манiпуляцiя вже не пройде.Бажаю,Вам,провести чесну виборчу компанiю.До людей треба йти з чистим серцем, - звернувся Радуцький.

Ми ж в свою чергу закликаємо адміністрацію підприємства надати Радуцькому і всім бажаючим кандидатам можливість поспілкуватися з колективом ПАТ «АЗОТ».
 

Останні новини