Користувацький вхід

Любов Майборода розлякала 194 ОВК?

Ситуація в 194 ОВК нагадує корабель, що тоне. Склад комісії максимально підганяли під "правильного" кандидата, а його все немає. І члени комісії все частіше задаються питанням: "За чей счет этот банкет?". Особливо гостро це питання стоїть для заїжджих "альтруїстів", які вирішили допомогти черкащанам допомогти провести правильні вибори, але тепер думають де взяти грошей на зворотній квиток.

Тепер же ситуація стає ще більш неприйнятнішою для більшості членів ОВК - за інформацією "Кропиви" Волотовська Наталія Борисівна, Секретар окружної виборчої комісії № 194 написала заяву на складення повноважень. Більше того, опозиціонерам вдалося домовитись про те, що цю позицію займе депутат Черкаської обласної ради Любов Володимирівна Майборода.

Інформація про це стала швидко відомою в комісії, і члени ОВК  думають про ті складнощі, які тепер виникатимуть при роботі в "потрібному" напрямі. Любов Володимирівна відома своїм запальним характером та наполегливістю при відстоюванні інтересів. А додавши сюди гострий язик пані Майбороди, в купі із екстраординарним та неконтрольованим Миколою Булатецьким, маємо гримучу суміш. В плюс піде і величений політичний, в тому числі і кулуарний,  досвід опозиціонерки. Одним призначенням опозиція може ситуацію в ОВК із програшної перетворила як мінімум в патову. З огляду на невизначеність членів ОВК в плані відшкодування - отримуємо розуміння, що скоро в ОВК будуть гучні та масові заміни.

Хід за опонентами, а їх то досі непомітно...

Ну і не можна не похвалити черкаську опозицію, яка в вирішенні життєво важливих проблем навчилася підставляти плече своїм колегам.

Ярослав Нищик

Останні новини