Ляшко в Черкасах: "Господь нам послав Полудня"

В Черкасах відбулася обласна звітно-виборча конференція Радикальної партії Олега Ляшка.

Під головуванням лідера партії Олега Ляшка було обрано нового голову, заступника і бюро обласної організації та розгромлено опортуністичне крило місцевих радикалів.


На конференцію було обрано 443 делегати з яких прибуло 370, вони одноголосно без сюрпризів обрали головою територіальної організації партії Івана Полудня. 

- Мені приємно бачити сьогодні потужну черкаську команду партії, яка працюватиме у відповідальний для країни час. Сьогодні я приїхав щоб рекомендувати на посаду голови територіальної організації свого колегу і побратима по партії, який за короткий час сформував велику команду. Господь нам послав Полудня, який формує ефективну команду партії в регіоні, команду переможців, - заявив під час виступу Олег Ляшко. 

Також лідер радикалів високо оцінив власні шанси на проходження в другий тур Президентських виборів та остаточну свою перемогу і закликав не вірити брехливій соціології. 

Окрім обрання голови територіальної організації на конференції було припинено повноваження її заступника Вадима Гайовича. Новим заступником за пропозицією Івана Полудня було обрано Олега Богдана. 

Відзначимо, що обраного конференцією голови територіальної організації РПЛ не було з листопада 2015 року коли повноваження за власним бажанням склав Сергій Тищенко. Фактично з того часу до лютого 2018 року обласною організацією керували Вадим Гайович та народний депутат Віктор Вовк. В лютому 2018 тимчасово виконуючим обовязком голови було призначено раніше судимого топ-менеджера олігарха Юрія Косюка - Івана Івановича Полудня. З того часу почалася внутрішньопартійна боротьба між новим керівником який почав де-факто формувати нову свою команду та старим керівництвом. 

І Вадим Гайович і Віктор Вовк неодноразово відзначалися публічними випадами в бік бізнес-проектів структур Юрія Косюка на Черкащині. Однак сьогодні на обласну конференцію щоб висловити свою позицію та прозвітувати за час свого керівництва вони не прибули. Результати сьогоднішнього зібрання варто розцінювати як повний розгром опортуністичного крила місцевих радикалів.

Останні новини