Луценко заявив про підтримку Одарича, а міську БПП назвав ОПГ

Сьогодні в Черкаси з політичною місією прибув голова фракції блоку Петра Порошенка у Верховній Раді Юрій Луценко. 

Перед ним було поставлено дві політичні задачі – відбілити губернатора Юрія Ткаченка від невдалої спроби фальсифікації виборів до Черкаської обласної ради на користь БПП та Опозиційного блоку та розгромити Черкаську міську організацію владної партії і підтримати Одарича.

Зараз розповімо про другу задачу – так Юрій Луценко заявив, що в Черкасах владна партія буде підтримувати чинного мера, переможця першого туру Сергія Одарича.

- В центральному штабі партії категорично незадоволені результатами партії по м. Черкаси. Вже сьогодні можу заявити, що міська організація партії буде розпущена і створена наново. А в другому турі з виборів мера БПП буде офіційно підтримувати чинного міського голову Сергія Одарича, - заявив Юрій Луценко.

Потребу розпуску міської організації БПП Луценко пояснив наявністю значного впливу в ній кримінального елементу та прагнення відстоювати виключно окремі бізнес-інтереси членів місцевого організованого злочинного угрупування.

- Коли я був міністром МВС в Черкасах ОПГ «Торпеда» не мала впливу на вибори і не робила вибори. Сьогодні влада не може допустити щоб це продовжувалося в Черкасах. В центральному штабі затверджувалися лише списки до обласних рад, цим скористалися зокрема і тут і до владної партії потрапили сумнівні м’яко кажучи особистості. Але виборці самі на місці розібралися і своїм волевиявленням показали нам наші помилки, ми будемо їх виправляти, - заявив Юрій Віталійович.

Таким чином мусимо констатувати посилення позицій чинного мера Сергія Одарича, якого до цього фактично підтримував губернатор Юрій Ткаченко, від сьогодні він отримав і публічну офіційну підтримку провладної партії. Це означає, що і без того фаворит виборів Сергій Одарич отримає неабияке адміністративне та все можливе сприяння від губернатора та партії влади.

В той же час фактичного розгрому зазнає угрупування місцевих бізнесово-політичних еліт які вийшли з буремних 90-х на чолі з їх тіньовим керівником бізнесменом Андрієм Бородаєм. Останньою їх надією може бути ставка на кандидата від ВО «Батьківщини» Анатолія Бондаренка, але шанси примарні.

Отже групи впливу Одарича-Ткаченка-Бродського виявилися сильнішими за команду Олександра Радуцького та Андрія Бородая.

Насамкінець нагадаємо, що ще до офіційного висунення кандидатів на посаду міського голови в Адміністрації Президента було майже погоджено кандидатуру Сергія Одарича на посаду міського голови від БПП, але в останній момент все зірвалося. Тепер же після того як кандидат від БПП Олександр Радуцький зазнав поразки посівши лише 4 місце на виборах міського голови у провладній партії роблять ставку на переможця – Сергія Одарича.
 

Останні новини