Луганським "Беркутом" в Черкасах командував виконавець авіаударів по Грузії та Чечні

Як вдалося дізнатися з власних джерел, окрім власне підрозділу спеціального призначення "Беркут", основним місцем дислокації якого є місто Луганськ, також з 27 січня в Черкасах перебували бійці батальйону патрульно - постової служби з цього ж міста. Безпосереднє командування підрозділом здійснював командир цього батальйону майор Сергій Вікторович Васільєв. Саме його підлеглі відмітились звірячими побиттями юнаків та чоловіків 27, 29 та 30 січня.

Ще на початку 2000-х капітан російської армії, ветеран Чеченських кампаній та "миротворчих" операцій в Грузії. Штурман військового вертольота МІ -24. В російській армії до нього виникли питання після розстрілу мирних жителів з вертольотів на околиці Хасан - Юрта. Тоді ж, очевидно, потрапив на гачок ФСБ, а оскільки і до цього регулярно співпрацював із розвідгрупами ГРУ, то питань перевірки не виникло.

В Луганську він з"явився в 2001 -2002 році. Легілізуватись допомогла сестра, яка з 2004 року була заступником Міністра в справах сім"ї, молоді та спорту.

А ось що вдалося знайти про героя на сайті "Блог Боевая связь: " Все граждане Грузии и Чечни пострадавшие в своё время от атак неопознаных вертолётов могут обращаться к командиру бандитов из луганского батальона патрульной службы ,убийце женщин и детей Кавказа майору Васильеву Сергею Викторовичу он принимает по адресу луганск ул Гастелло 40 и спросить за что он убил или покалечил вашу маму или сестру и сколько ему за это заплатили.
Считаю нужным сообщить ФСБ следующее. Лет 10 назад в Луганске появился Васильев Сергей Викторович 1970 гр. После окончания ЛВВАУШ проходил службу в ВВС РФ,звание капитан, летал на МИ-24.Он рассказывал как неоднократно в составе группы неопознаных вертолётов участвовал в тайных налётах на Грузию.Говорил как у них забирали форму документы, давали вертолёты без опознавательных знаков, откуда летали, что атаковали и сколько заплатили. Давал подписку о неразглашении.Сейчас Васильев командир луганского батальона патрульной службы. Сестра Лукинова Людмила Викторовна живёт в Киеве. При Юшенко была зам министра молоди и спорта.Кстати кум и однокласник Васильева Дядюк Дмитрий в 1990 ходил дежурным по связи наЦКП гражданской обоны Титан. В 1990 поступил в КВВИУС.Сейчас живёт в Киеве, командир батальона или начальник связи части. Но данные устарели. .Неопознаным вертолётам не раз атаковавшим Грузию посвящается. Шлю ВАМ запись разговора двух бывших друзей Васильева .Он не офицер .а украинская проститутка.
"

Чи варто і далі черкащанам дивуватися показовій жорстокості нападників у формі?

Ярослав Нищик

Фото: Денис Суворов

Останні новини