Леонід Козаченко: «Черкащина – взірець для всієї України в стосунках влади з підприємцями»

На цьому голова ради підприємців при Кабінеті міністрів України, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко наголосив під час зустрічі з головою обласної державної адміністрації Сергієм Тулубом. Він також висловив сподівання, що Черкащина зможе проявити себе як інвестиційно привабливий регіон та реалізувати низку цікавих проектів. Для цього, зазначив він, є всі передумови.
«Черкащина  центр України, та частина держави, через яку проходять усі транспортні й енергетичні артерії. Це все потребує комплексного підходу. Треба віддати належне місцевій владі за те що, незважаючи на непросту ситуацію в державі відносно бізнес-середовища, Черкащина у цьому плані відносно спокійний регіон. Якщо влада може знайти порозуміння з бізнесом, то варто сподіватися в подальшому на успішну реалізацію нових прибуткових проектів»,  розповів він.
Під час зустрічі обговорювалися питання, які треба вирішувати для того, щоб збільшити виробництво сільськогосподарської продукції та розвивати промисловість області. Також ішлося про розбудову інфраструктури та логістики в регіоні.
За словами Леоніда Петровича, сьогодні гостро стоїть питання щодо роботи спиртових заводів області. Вже на сьогоднішній зустрічі було обговорено це питання, і нині розглядатиметься можливість передачі цих потужностей в комунальну власність місцевої влади і активізації роботи по виробництву етанолу й горілчаних виробів, велика кількість яких експортується за межі України.
«Це цікава ініціатива, яка заслуговує на увагу, тому що це не тільки виробництво спирту, а в першу чергу  диверсифікація продажу зерна, яке сьогодні, як відомо, важко збувати. Крім того, це виробництво похідних, окремих компонентів для комбікормів,  тобто активізація промисловості в регіоні в цілому»,  зазначив Леонід Козаченко.
 

Останні новини