Леонід Даценко: "Хто Одаричу Рабінович?"

Саме таке риторичне запитання поставив один з лідерів черкаської опозиції Леонід Даценко роздумуючи про наслідки можливого падіння клану Одарича-Бродського в Черкасах та подальші дії опозиційних сил з цього приводу.

- Він так і не став самостійною фігурою, фігурою яка об"єднала Черкаси, він залишився прикажчиком у пана Бродського. І ви знаєте, що восновному ті відкати які відбувалися під керівництвом Одарича відбувалися під дерегуванням пана Бродського. І вони самі зайшли у глухий кут, - аналізує Леонід Даценко.

Тут також варто пригадати читачу, що Сергія Олеговича в Черкаси завела саме та політична сила від якої балотувався у народні депутати Леонід Даценко. Звичайно тоді він був дуже далекий від "Батьківщини". Але те, що Одарича породила "Батьківщина" свого часу – це доконаний факт.

Опозиціонер поностальгував, за тими часами коли Вільні демократи могли разом з Батьківщиною створити більшість у міській раді після місцевих виборів 2010 року.

- Вони могли після місцевих виборів 2010 року коли Одарич йшов на крилах опозиційності, на основі та разом з Батьківщиною створити більшість яка могла б працювати. Вони вибрали шлях об"єднатися з партією регіонів, поцілуватися з Тулубом і дійшли до того, що ми маємо на сьогоднішній день, - зазначає Леонід Даценко.

Але і тут потрібно бути чесними і об’єктивними. Дійсно Одарич тоді став мером на жорсткому опонуванні Сергію Тулубу та його протеже Євгену Влізлу. Однак створив більшість з регіоналами, обравши для себе можливість мати більшість та лояльну владну вертикаль партії регіонів. Звичайно – негідний вчинок. Але що ж тоді сталося з Батьківщиною, з тим самим Фронтом Змін, депутати яких як зайчики-пострибайчики почали перескакувати до мерської більшості.

Ми не хочемо захищати Одарича, але і не можемо мовчати коли знову створюється черговий німб над вже рештками опозиційних сил які залишилися в міській раді. 

Опозиціонер бачить за можливе формування більшості на основі Батьківщини та інших опозиційних сил.

- Тому лише об"єднання депутатів, формування більшості на основі партії Батьківщина. Оскільки черкащани підтримують найбільше опозиційні сили. Тому створення більшості є логічним навколо Батьківщини. Це і секретар від Батьківщини, це і виконком який має бути утворений з представників опозиційних сил. Або повні перевибори, або більшість на основі фракції Батьківщина, - заявив Леонід Даценко.

Але є очевидним, що без вільних демократів чи партії регіонів таку більшість неможливо сформувати. Більше того і серед названих опозиційних сил не все просто і зрозуміло, так що шоу буде тривати.

 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx