Лашкул заявив, що не боротиметься за посаду головного футбольного функціонера області

Віце-президент Федерації футболу України, Генеральний директор ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул не братиме участі у виборах голови Черкаської обласної федерації футболу.

Про це він офіційно заявив на прес-конференції, щоб припинити поширення чуток та спекуляцій довкола цього питання. 

- 6 жовтня відбудеться звітно-виборча конференція Федерації футболу Черкаської області і мені неприємно, що завдяки деяким людям розповсюджується інформація, що Володимир Лашкул хоче бути головою федерації. То нехай заспокояться кандидати які боряться, скубуть один одного, я не маю бажання балотуватися на цю посаду. Та й відповідно до нормативних вимог, я вже не можу бути кандидатом, термін подачі заяви минув. Тому нехай проводять звітно-виборчу конференцію і оберуть гідного керівника федерації. Головне щоб ця людина віддано працювала на розвиток футболу на Черкащині. Я бажаю делегатам обрати достойну людину, - зазначив у заяві Володимир Лашкул.

Також Володимир Лашкул додав, що найбличим часом буде досить багато роботи, оскільки є ідея створення Академії футболу громадської організації «Футбольний клуб Черкаський Дніпро».

- Ми святкували в цьому році 60-ччя клубу, а по факту у клубу немає навіть гвіздка. Сьогодні є ідея створення футбольної академії, а це і учбово-требувальна база і 5-6 тренувальних футбольних полів. Але до цього питання ми повернемося вже після виборів, бо це передусім питання землі. Ми вже дивилися де можна розмітити базу, але поки не будемо цього говорити. Ця тема потребує окремої прес-конференції, - зазначив Володимир Лашкул.

Також він додав, що будівництво інфраструктури академії має стати своєрідним народним будівництвом із залученням як приватних коштів так і коштів місцевих бюджетів.

Згідно офіційного повідомлення прес-служби обласної Федерації футболу за посаду будуть боротися три кандидата. 

В ході обрання 68-и делегатів, колективними членами також були висунуті кандидатури на обрання головою та інші посади в виборні органи Федерації футболу. Кандидатуру нинішнього голови Федерації Володимира Фощія на обирання головою ФФЧО висунули 18 організацій. Один колективний член на посаду голови запропонував кандидатуру депутата Верховної ради України по Черкаському регіону Владислава Голуба. Керівника обласної футзальної Асоціації Юрія Гончарова - 2 колективи, - йдеться у повідомленні Федерації футболу області.
.

Останні новини