Літня жінка примирилася з зятем-гвалтівником
74-річна жінка примирилася з 48-річним зятем-гвалтівником, якого засудили умовно.
Про це свідчить вирок Звенигородського районного суду.
За даними сторони обвинувачення, у серпні цього року, чоловік серед ночі проник до будинку потерпілої через вікно. Проти її волі вступив в статеві зносини природнім способом. Зважаючи на літній вік, жінка не могла чинити опору.
Обвинувачений вину визнав в повному обсязі, просив суворо не карати, щиро каявся. Захисник обвинуваченого зазначив, що останній примирився з потерпілою. Потерпіла в судове засідання не зявилася та подала заяву про розгляд справи за її відсутності.
Суд, враховуючи враховуючи відсутність претензій з боку потерпілої, наявність на утриманні обвинуваченого неповнолітньої дитини, відсутність судимостей, сприяння у розкритті злочину, каяття, прийняв рішення призначити покарання не повязане з позбавленням волі.
Відтак чоловіка було визнано винним та призначено покарання у вигляді 5 років позбвалення волі з іспитовим терміном 3 роки.


