Користувацький вхід

Лісівники повідомляють про "дров'яних" шахраїв

За повідомленнями громадян, у мережі Інтернет знову з’явилися шахрайські оголошення про продаж паливних дров у Черкаській області.

Так, на різних сайтах періодично з’являються оголошення та різні контактні номери телефонів з пропозицією про продаж дров за невисоку ціну. У ході телефонної розмови покупцю пропонують перерахувати завдаток у розмірі половини від вартості або повну суму вартості дров на банківську картку. А потім шахраї зникають, отримавши певні кошти.

Так, приміром, нещодавно до Золотоніського лісгоспу звернувся ошуканий місцевий громадянин, якому шахраї запропонували проплатити оговорену суму за дрова на банківську картку. Через деякий час дрова не доставили, але сказали, що треба ще заплатити певну суму згідно товарно-транспортної накладної (очевидно, що підробленої), скинутої йому на Viber, бо попередньо сплачені кошти не прийшли. Коли чоловік відмовився і почав розбиратися у ситуації, то у розпачі прийшов до лісгоспу, який, на жаль, ні в чому йому допомогти не може.

До слова, подібні повідомлення почали надходити до держлісгоспів ще минулого року. Тож лісівники Черкащини звертаються до громадян: будьте уважними при здійсненні купівлі через мережу Інтернет, обачно підходьте до вартості дров, до обіцянок швидкої доставки товару, до проплати на невідомі банківські картки.

Нагадуємо, що дрова можна придбати у всіх держлісгоспах Черкащини.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

Останні новини