Лідери обласних організацій ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина" не розібралися чи Сергій Тулуб володіє реальним станом речей на Черкащині

 На традиційній спільній прес-конференції опозиційних сил Черкащини було досить гаряче. Мабуть підвищений градус політичної активності пояснюється анонсованою акцією протесту.  Яку  сьогодні організовує ВО "Свобода" з дня роковин інавгурації Президента.

Лідер обласних свободівців Юрій Ботнар жорстко розкритикував так званий "діалог з народом", який вважає спеціально організованим на догоду Президенту, щоб його ж і заспокоїти. А сам Президент не володіє тим, що відбувається в країні знаходячись у своїй "золотій клітці".

- Ця влада не може вести жодного діалогу з громадою з власним народом без застосування міліції, беркуту, без застосування сили, - сказав Юрій Ботнар

На що наш журналіст поцікавився, - як на Вашу думку, виглядає ситуація з поінформованістю Сергія Тулуба щодо стану справ в області?

- Сергій Тулуб володіє достатньою і обєктивною інформацією щодо справ в області. Тулуб чудовий управлінець при цій кримінально-олігархічній владній системі, при цій системі влади бандитів. Він дійсно володіє інформацією як в Черкасах так і з районів. За допомогою донецьких управлінців та місцевих підлабузників він дожимає Черкащину, - відповів Юрій Ботнар.

Однак це питання зацікавило і обласного очільника ВО "Батьківщина" Анатолія Бондаренко.

- На мою думку, Сергій Тулуб хоче бачити те, що він хоче бачити і повністю не володіє ситуацією у довіреному йому регіоні. Нехай не їздить по районах з офіційними візитами де його зустрічають хлібом-сіллю та створюють показуху. Нехай сяде в дешеву машину, без прапорів, без свити і проїде по Черкащині тоді і побачить до чого докотилася область під його керівництвом, - емоційно відповів Анатолій Бондаренко.

Важко сказати, як є насправді, бо думки головного Героя області читати не вміємо. Однак при будь-якій ситуації неофіційна подорож Черкащиною Сергію Борисовичу не завадила б. Причому ще з казок памятаємо про традиції "добрих царів" ходити непомітно в народ, щоб дізнатися як той народ живе.

Щодо протиріччя двох лідерів опозиції на Черкащині, висловимо їм побажання, щоб це було найбільшим протиріччям в їх діяльності. 

Останні новини