Лідер ВО "Батьківщина" на Черкащині дасть партії ще два депутати Верховної Ради

Про це голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко повідомив сьогодні під час презентації політичної команди Леоніда Даценка.

- Наша справа разом з громадянами довести той реальний вибір який зробили черкащани минулого року. Ми разом докладемо максимум зусиль і Черкащина матиме ще два депутати Верховної Ради які відстоюватимуть інтереси громади, - повідомив Анатолій Бондаренко.

Однією з головних проблем на перевиборах опозиціонер вважає явку виборців.

- На сьогоднішній день кожен свідомий громадянин має зрозуміти, що перевибори на проблемних округах – це репетиція виборів Президента. Тому участь у голосуванні є необхідною для кожного кому не байдужа доля країни.

По перевиборах – основне завдання це явка виборців. Сьогодні влада надіється на низьку явку та шалений адміністративний тиск. Сільських голів запрошують в адміністрації та дають чіткі установки як працювати під час виборів. Тих хто відмовляється лякають погрозами про відкриття кримінальних справ. Влада свідомо закликає адміністративний апарат на порушення закону. Але прийде час і після 2015 року усі відповідальні за організацію фальсифікацій понесуть відповідальність згідно з українським законодавством, - зазначив опозиціонер.

Разом з тим, Бондаренко вважає перевибори хорошою можливістю активізувати роботу партійної структури по всій вертикалі з прицілом на Президентські вибори.

- Але паралельно з роботою на перевиборах потрібно готуватися і до Президентських виборів. Ми будемо готувати кожен осередок партії ВО «Батьківщина» в кожному районі, селі, селищі. Ми активізуємо роботу по розбудові низових партійних ланок, щоб це були реальні люди на місцях, саме це є основою майбутнього успіху як на перевиборах так і під час президентської кампанії, - окреслив найближчі плани опозиціонер. 

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини