Лідер обласного "УДАРу" пообіцяв подарувати журналістам футболки з написом "голосуємо особисто" та спрогнозував дочасні вибори до парламенту

На черговій спільній прес-конференції опозиціних сил, за участі представників ВО "Свобода", ВО "Батьківщина", "Фронуту змін" та "УДАРу", Віталій Іляшенко окреслив напрямки діяльності політичної сили яку він представляє.

- Політична партія "УДАР" активно бореться з кнопкодавством у парламенті. Жалію що не одягнув сьогодні футболку з написом «голосуємо особисто». Наступного разу обов'язково одягну і подарую всім учасникам прес-конференції футболки з відповідним написом, - посміхаючись, розповів Віталій Іляшенко.

Така ініціатива знайшла абсолютну підтримку серед учасників заходу. Як серед журналістів, так і серед доповідачів.

- Ми плануємо акції на різну тематику. Про все буде попереднє анонсування. Будемо брати активну участь в роботі опозиційної адміністрації. Основні три напрямки на яких в більшій мірі акцентуватимемо увагу це -  молодіжна політика, боротьба з корупцією, аналіз роботи місцевих депутатів по принципу належності до опозиційності. Принциповим для нас залишається можливість вільного перебування громадян на сесіях місцевих рад. Також не варто виключати дочасних виборів в парламент. Можливо вони відбудуться восени. Тому вже зараз потрібно готуватись, - додав лідер черкаського "УДАРу".