Лідер "Батьківщини" імовірно фіктивно працював заради дисертації

Новий лідер “Батьківщини” Черкащини, Юрій Тренкін, імовірно, фіктивно працював у виші заради захисту кандидатської дисертації.

Політик-науковець захистив кандидатську дисертацію з історії України, на тему сільськогосподарської кооперації в період НЕПУ, у березні минулого року. 

А з жовтня 2018 по вересень 2019 року рахувався викладачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. 

У відповідь на наш запит, в університеті повідомили, що жодних документальних слідів викладацької діяльності науковця, як то, перелік лекційних курсів, заліково-екзаменаційні відомості у навантаженні та інших документах навчально-організаційного відділу вишу, не виявлено. 

Сам Юрій Тренкін у коментарі нашому виданню повідомив, що працював безкоштовно заради захисту кандидатської дисертації.

- Я писав кандидатську дисертацію на тему розвитку кооперації і відповідно до вимог, я повинен мати години начитки. Тому я працював викладачем і вів деякі пари. Я не отримував жодної копійки. Це була обов'язкова вимога при захисті кандидатської дисертації надати там, скільки то годин начитки для студентів. Я там провів декілька лекцій, декілька семінарів і за це жодної копійки не отримав, - розповів у коментарі Юрій Тренкін.

Відзначимо, що згідно наказу, який є у розпорядженні видання, Юрія Тренкіна було прийнято на посаду викладача кафедри за сумісництвом, з оплатою 0,25 ставки посадового окладу, згідно штатного розпису університету. Наказ підписала на той час ректор вишу Любов Шпак. 

Після обрання Любові Шпак народним депутатом України від політичної партії “Слуга народу” по 194 округу, у вересні Юрія Тренкіна було звільнено новим керівництвом, “за власним бажанням”, згідно поданої заяви. 

Нагадаємо, що Юрій Тренкін відомий в Черкасах політик, депутат міської ради від ВО “Батьківщина”, підприємець. В лютому цього року став виконувачем обов'язків голови Черкаської обласної організації ВО “Батьківщина” після того як партію полишив міський голова Анатолій Бондаренко.

 

Останні новини