КВУ з обласною владою підписала бутафорний меморандум

Незадовго до виборів 25 травня які відбудуться на Черкащині, а це не лише вибори Президента, але й вибори міських та селищних голів у ряді населених пунктів Черкащини, обласна влада разом з Комітетом Виборців України підписала меморандум про взаємодію та співпрацю.

Як зазначають в прес-службі ОДА, свої підписи під цим документом поставили керівник області Юрій Ткаченко та очільник обласного осередку КВУ Максим Михлик.

- Основна мета цього меморандуму – проведення чесних, прозорих, демократичних і відкритих виборів. Я, зі свого боку, гарантую не втручання у процес виборів, і, як говорив раніше, співпрацюватиму з тими людьми, яких обере громада, - повідомив губернатор. 

Нижче публікуємо підписаний документ. Проте перед його прочитанням додамо декілька тез. По-перше підписання даного меморандуму – це ніщо інше як зайвий, безглуздий взаємопіар влади та громадської неурядової організації яка займається виборами. По-друге те, що підписали високоповажні сторони само собою передбачене законодавчою базою про вибори в Україні, головне задання її дотримуватися, а з цим проблеми. По-третє, говорити і декларувати про чесні вибори можна, але від цього вони чеснішими не стануть. Черкащина є яскравим прикладом підтвердження даної тези. Якби влада дійсно хотіла чесних виборів, то чесні вибори починаються з неупередженого і оперативного розслідування фактів підкупу, фальсифікацій, зриву виборів з минулих кампаній та покарання винуватців. Цього «нова демократична влада» не спромоглася зробити, тому весь набір старих технологій ми бачимо і під час цієї кампанії. В той же час участь у підписанні такого меморандуму з боку КВУ засвідчує підігрування нинішній владі. 

 

Останні новини