Куплять програмне забезпечення для медобладнання, що рік лежить "мертвим вантажем"

Для телемедичного обладнання китайського виробника, на яке Черкаська ОДА витратила 10 млн. грн. і яке повноцінно не використовується, куплять програмне забезпечення.

Про це свідчать оголошені закупівлі на “Прозоро”. 

Черкаська обласна лікарня оголосила закупівлю з очікуваною вартістю в 950 тис.грн. Програмного забезпечення для організації роботи Черкаського обласного телемедичного центру. Також за 320 тис. грн. відремонтують приміщення для розміщення центру. 

Нагадаємо, що договір на поставку 114 комплектів телемедичного обладнання було укладено в квітні 2020 року. Комплекти були поставлені в 67 амбулаторій загальної практики — сімейної медицини по Черкаській області.

Нове обладнання мало б надати можливість швидкого обміну інформацією щодо стану здоров'я пацієнта між лікарями первинної ланки та вузькопрофільними спеціалістами вторинної ланки. Однак повноцінне проведення телемедичних консультацій на сьогодні неможливе через несинхронізованість придбаного обладнання з наявною інформаційною системою. Цю проблему має зняти створення телемедичного центру. 

Відзначимо, що неможливість повноцінної роботи обладнання не завадила у жовтні 2020 року високопосадовцям Черкаської ОДА проводити першу телемедичну консультацію на показ
 

Останні новини