Кубок імені Героя Тулуба їде з Черкащини

Вчора вся свідома чиновницька рать Черкащини святкувала визначну подію – День народження губернатора Сергія Тулуба. Славна звістка про подолання чергового життєвого рубежа у 60 років розлетілася по всій країні. Його вітали колеги по політичному та вугільному цеху, а давній соратник та друг Віктор Янукович навіть нагородив орденом Ярослава Мудрого.

 Державна телерадіокомпанія «Рось» за державні звичайно кошти зробила потужний 4-х серійний блокбастер про зростання та сходження Сергія Борисовича кар’єрними сходами. 

А в селі під Черкасами, куди за словами Сергія Борисовича він не раз приїжав в дитинстві до рідні, навіть відбувся фінальний матч кубку імені Героя України.

У фіналі зустрілися Білозірська «Зоря» та «Буревісник» із Знам"янки. 

Основний час закінчився нульовою нічиєю, а в серії пенальті більш точнішими були гості та перемогли з рахунком 3:5.

Фото пробиття пенальті. 

Фото. Радість футболістів "Буревісника".

Фото. Засмучені футболісти "Зорі" покидають поле. 

Отже, футболісти команди «Буревісник» здобули кубок імені Героя України Сергія Тулуба і він їде в сусідню Кіровоградську область.

Нас цікавило, чи зявиться для нагородження сам Сергій Борисович. Прогнозовано не з"явився. Нагородження проводив голова обласної федерації футболу.

Футболісту "Буревісника" вручили кубок. 

Та й дійсно, коли Сергію Борисовичу ще й нагородженням займатися. День народження – це особливий день у кожної людини, а тим більше у чиновника такого рівня.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини