Красенівським богатирем - 2013 став Віталій Козик

Цими вихідними у селі Красенівка, Чорнобаївського району на малій Батьківщині Івана Піддубного відбулося традиційне Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті видатного українського атлета та багаторазового чемпіона світу. 

Як і завжди чи не найбільшу зацікавленість серед гостей свята викликали змагання за звання богатиря-2013. Це і не дивно, оскільки саме ці змагання є найбільш динамічними та видовищними. 

Цього року участь у змаганнях прийняло 9 богатирів. 

Програма змагань включала 4 вправи – «Прогулянка фермера» (необхідно на швидкість перенести дві валізи вагою по 75 кг. кожна), максимальну кількість разів за 2 хвилини перекинути колесо вагою 350 кг, поскладати камені на постаменти а потім на землю (три камені вагою 59, 72 і 95 кг.) та найскладніше завдання, як виявилося перетягнути автомобіль ЗІЛ з водієм вагою 5 тонн.

Фото майбутній переможець.

Фото. Віталій Козик виконує як виявилося найскладнішу вправу для учасників змагань - перетягування ЗІЛа.

Відео. Вправа з каменями.

 

Відео. Вправа з шиною, за дві хвилини Віталій перекинув шину 16 разів. 

Переможцем змагань став представник райцентру Чорнобай, інструктор з силових видів спорту Віталій Козик, який впевнено переміг у всіх чотирьох конкурсах та виграв звання богатиря- 2013 на всеукраїнському святі на призи пам"яті Івана Піддубного. 

На фото переможець змагань Віталій Козик з медаллю, поруч зліва багаторазовий переможець змагань Валентин Качур. 

Фото Віталій Козик після нагородження.

26 річний Віталій Козик неодноразовий учасник цих змагань. Однак минулі роки він не перемагав.

Нам вдалося отримати перші коментарі переможця одразу ж після нагородження.

Переможець поділився враженнями про хід змагань.

- Я не скажу, що мені легко було змагатися, хоча я й переміг у всіх чотирьох вправах. Але мені було приємно змагатися з такими потужними суперниками які були сьогодні, це заводить на змаганнях, коли сильні суперники. Я думаю вони були теж достойні.

За словами переможця трохи невистачало багаторічного переможця Валентина Качура.

- Звичайно що без багаторічного переможця змагань Валентина Качура незвично виступати, він взагалі молодець і взірець для мене особисто. Він хоча й не брав цього року участі, але підтримував мене психологічно. Але краще було б і з ним позмагатися.
Буду тримати марку і надалі виступатиму.

Ми ж бажаємо богатирям успіхів та до зустрічі в наступному році.

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини