КП "Дирекція парків" за гроші виділені для ПП "Ткаченко" взялося б перетворити всі парки в велику клумбу.

Саме на цьому наголосив директор КП "Дирекція парків" Олександр Радуцький, коментуючи плани по озеленненню та уквітчання паркових зон міста Черкаси  в 2013 році.

- Загальний бюджет, який ми плануємо витратити на висадку квітів в парках в цьому році складає 5 тисяч гривень. Фактична вартість висадки квітів складає 2,5 гривень за квадратний метр площі. Натомість ПП "Ткаченко" отримає 1 млн 86 тисяч 250 гривень. Навіть беручи до уваги, що висаджуватимуть вони не однорічні рослини як ми, а багаторічні, всерівно беруся стверджувати що нам би цих грошей вистачило, щоб всі парки міста перетворити в велику клумбу,- відзначив Олександр Романович.

Зазначимо, що ПП "Ткаченко", це ніхто інший як депутат Черкаської міської ради Сергій Ткаченко, що входить у фракцію "Вільних демократів", та є власником підприємства "Сад мрій", яке займається вирощуванням декоративних рослин.

 - Мені невідомо, чому саме Ткаченко виграє тендери. очевидно, що так прописані тендерні норми. Цікаво, хто б з підприємців взявся за озеленення, про умові виділення все тих же 2 гривень 50 копійок,- прокоментував Радуцький питання журналістів, про причини такої великої різниці в фінаннсуванні.

Окремо пан Олександр звернув увагу журналістів на обіцянки Сергія Одарича подати до суду: "Коли я йому пропонував це зробити раніше, то він сказав що яще маленький, щоб подавати на мене в суд. вочевидь я виріс за останні два місяці".

Не оминув увагою Олександр Радуцький і долю парку Воронцова, відзначивши що в поточному році, через брак фінансування, проводитиметься лише технічне прибирання паркової зони, та котловану в парку Хіміків, відзначивши, що рішення про дозвіл будівництва там церкви Московського патріархату вимагав Одарич. В результаті маємо біля дороги в паркові велику яму, яку вже два роки ніхто не доглядає.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины