Козацька чайка зробила екскурсійний вихід - перший млинець виявився гливким (Відео)

Місцеві ЗМІ в тому числі і наше видання анонсувало приїзд в Черкаси козацької чайки Спас. В рамках реалізації проекту «Відкрити Нове Море» Фонд Костянтина Кондакова та козацька чайка Спас запрошували черкащан поплавати на чайці Дніпром та почути цілий ряд тематичних екскурсійних майстер-класів.

Сьогодні мало відбутися 4 виходи на воду різних груп. Кожна подорож повинна була мати свій екскурсійний тематичний супровід. 

Така непересічна подія зацікавила і наше видання, тому ми відвідали цей так гучно анонсований захід. 

Попри серйозні очікування чогось незвичайного, виявилося що таким є лише зовнішній вигляд судна. Але про все по порядку.

Перший заплив був призначений  на 10.30 на пляжі «Ювілейний», що біля бочки. На зазначений час прийшли журналісти та зо два десятки дітей яких привели вихователі «Великої Гри», місцем дислокації якої є парк 50-річчя.

Дітям було весело вони бавилися та чекали обіцяну Чайку, а її все не було. Після 40-хвилинного чекання керівник табору сконтактувала з організаторами запливу і виявилося, що на судні усувають якісь несправності. Тому колона з дітей та журналістів вирушила до яхтклубу де і проходили останні приготування.

Об 11.30 діти почали підніматися на борт, після того як всі піднялися чайка спробувала рушити. 

 

Наскільки ж великим було здивування автора коли він побачив, що в рух судно приводиться звичайним дизельним двигуном. 

Виникло питання яка ж це чайка – звичайна бутафорія.

Але і це було не все, ще близько 30-40 хвилин судно не могло рушити та крутилося на мілині, лише після того як декілька імпровізованих козаків з чайки зіскочили у воду та підіпхнули, чайка рушила. 

Так після півторагодинної епопеї діти та деякі журналісти вирушили в подорож Дніпром. А вітрило на судні так і не підняли.

Проте залишилося відкритим запитання чи відбудеться решта запланованих подорожей і наскільки є можливим покататися всім бажаючим, а не лише дітям з табору «Велика гра».

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини