Корупція торкнулася навіть членів команди Жуковської (Документ)

 

Сьогодні сам почесний Президент ПАТ «Азот» Валентина Борисівна Жуковська взяла участь в показовому виступі під час зриву сесії Черкаської міської ради під назвою «Влада відремонтуй ліфти».

Валентина Борисівна разом з молодими мамами та їх діточками прийшла в сесійну залу із вимогами негайно ремонтувати ліфти на мікрорайоні «Митниця».

Звичайно, що слово почесного Президента вартує багато чого, однак ремонт ліфтів – це досить копітка справа і одним гаслом його не проведеш.

Заочний лікнеп Валентині Борисівні сьогодні на прес-конференції провів в. о. міського голови Віктор Білоусов, який пояснив, що для ремонту 10 ліфтів на Митниці строк експлуатації яких вийшов необхідні кошти. Щоб ці кошти виділити потрібно щоб сесія міської ради прийняла відповідне рішення. І очевидно, що коли робота сесії блокується то таке рішення не приймається, - так можна коротко передати слова Віктора Білоусова.

Більше того, Віктор Федорович відзначив, що навіть за умов тотальних затримок із виділенням коштів у держказначействі вже на сьогодні роботи з ремонту стартували. І організації які займаються ремонтом, вже витрачають на свій страх і ризик власні кошти.

На прохання Білоусова, дану інформацію підтвердив директор підрядного підприємства яке займається ремонтом ліфтів і який перебував на прес-конференції Володимир Халай. За словами Віктора Федоровича, вже зараз витрачено 65 тис. грн. підрядником щоб розпочати відповідні роботи. 

Якби ситуація нібито зрозуміла і більш-менш вирішена, а якщо не вирішена то хоча б зрушила з мертвої точки.

Але не все так просто. Звичайно, що вимоги Валентини Жуковської та її Громадської Ради Черкас щодо ремонту ліфтів варто розглядати як політичний піар напередодні виборів до міської ради. Туди доречі команда Жуковської йде під брендом партії «Рідне місто».

Ми цілком і повністю поділяємо прагнення команди Валентини Борисівни покращити життя містян, тому навіть зголошуємося допомогти і навіть очистити її команду. Принагідно і підкажемо де взяти частину коштів в тому числі і на ремонт ліфтів на Митниці.

Нам вдалося дістати цікавий документ. Лист директора СУБ «Придніпровський» до керівників правоохоронних органів. В якому надається інформація правоохоронцям, що «Приватбанк» у період з 18 по 24 березня цього року перераховував кошти на рахунок КП «СУБ Митниця» які сплачувалися за послуги надані КП «Придніпровська СУБ».

Таким чином за вказаний період на рахунок КП «СУБ Митниця» неправомірно було перераховано грошові кошти у розмірі понад 240 тис. грн.

Такі дії посадових осіб «Приватбанку» та КП «СУБ Митниця» є перевищенням службових повноважень та службовою недбалістю, за попередньою змовою з метою отримання матеріальної вигоди, що потягли за собою збитки КП «Придніпровська СУБ» у розмірі 240 214 грн. – йдеться у листі.

Якщо перевести на зрозумілу мову, то фактично шляхом підробки документів КП «СУБ Митниця» заволоділо чужими коштами.

До відома Валентини Жуковської доводимо, директором КП «СУБ Митниця» службовцями якого здійснено махінації є член її ж команди, який балотується до міської ради по мажоритарному окрузі №3 Работенко Ігор Петрович.

Цілком очевидно, що за зазначені у листі дії має нести відповідальність в тому числі і директор Ігор Работенко.

Ми поділяємо прагнення Валентини Борисівни побороти корупцію в місті, але очевидно потрібно починати із своєї команди.

Фото документу на підтвердження нижче. 


 

Останні новини