Короткочасна бійка на сесії облради завершилася бойовою нічиєю (Відео)

Сьогодні під час засідання сесії Черкаської обласної ради сталася короткочасна бійка, завершилася вона швидко, а її учасники не постраждали.

Підступи біля трибуни для виступів на короткий час перетворилися на імпровізований боксерський ринг на якому зійшлися голова фракції ВО «Свобода» Юрій Ботнар та в.о. директора комунального підприємства «Готель Дніпро» Борис Борисович Лебедцов. Останній саме мав звітуватися про свою роботу на посаді на вимогу фракції ВО «Свобода».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Я НЕ Я І ХАТА НЕ МОЯ", - МЕР ПРО СКАНДАЛЬНУ ЗАБУДОВУ СОСНІВКИ (ВІДЕО)

Звітуватися почав він на мові окупантів, тож Юрій Ботнар не забарився і вирішив встановлювати «справедливість» тут і зараз, звичайно ж в своєму розумінні. Ярого свободівця не вразили слова колишнього регіонала, що на російській мові йому спілкуватися зручніше. Світоглядний антагонізм між двома учасниками сесійного засідання вилився в обмін ударами кулаками. На щастя удари жодного з учасника бійки не досягли цілей, а колеги з депутатського корпусу швидко припинили порушення громадського порядку разом з поліцією.

Відзначимо, що такий градус кипіння пристрастей навколо звіту в.о. директора викликаний не скільки його «рускоязичієм», а безпосередньою участю останнього у схемі здачі землі в Соснівці під висотну житлову забудову яка була в постійному користуванні комунального підприємства. Так саме Борис Лебедцов в статусі в.о. директора відмовився від права постійного користування земельною ділянкою у 5,3 га в мікрорайоні Соснівка. Після цього вже Черкаська міська рада прийняла рішення про передачу цієї землі приватному інвестору який хоче звести там новий житловий район. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЧЕРКАСАХ ДЕРИБАНЯТЬ СОСНІВКУ ПІД ВИСОТНУ ДОСТУПНУ ЖИТЛОВУ ЗАБУДОВУ

Останні новини