Кооперативу "Слуги народу" безоплатно дають землі в центрі Сміли

Кооперативу депутата Черкаської облради від “слуги народу” безоплатно дають землі в тихому центрі Сміли під колективну блоковану забудову.

Про це свідчить рішення Смілянської міськради. 

фото сайту 18000

Депутати надали дозвіл ОК “ЖБК “Сміла-Житлобуд” на розробку проекту землеустрою ділянки для зміни її цільового призначення з “житлової забудови” на землі “для колективного житлового будівництва” з подальшим наданням у власність. 

З тексту рішення зрозуміло, що на земельній ділянці планується будівництво блокованої житлової забудови (таунхаусів).

Мова йде про земельну ділянку площею 0,4675 га за адресою вул. Мічуріна 31 — це тихий центр міста. Сама ділянка правильної форми та простягнулася від вул. Мічуріна до вул. Набережна. 

Земельна ділянка комунальної власності на сьогодні заросла чагарниками. На ній є дві будівлі імовірно в аварійному стані. За цією адресою також прописана ГО "Смілянський Радіотехспортклуб". 

Кооператив утворено в березні 2020 року. Директором і одним із засновників кооперативу значиться депутат Черкаської обласної ради від “Слуги народу” Євген Таран, є серед засновників і його дружина, ще одна родичка, партнер по кондитерському бізнесу та місцевий нотаріус. 

Сам депутат більш відомий як співвласник та директор кондитерської фабрики “Меркурій”.

Останні новини