Кому що, а курці гроші.

Багато патріотів України провели минулі вихідні в Холодному Яру, де відбувалося вшанування героїв Холодного Яру та всіх борців за волю України. Люди їхали із всієї держави, а подекуди і з-за кордону. Проте не лише позитивні враження вони отримали в цій святій місцевості. Так багатьом з них довелося стикнутися з жадібністю, а подекуди і елементарною непорядністю місцевих підприємців.

Зокрема хотілося б поговорити про ситуацію, що мала місце в закладі з назвою "Дикий хутір". Власники, імена яких і так відомі, вирішили поживитися на людях, які стикнулися з реаліями місцевого бізнесу - конкуренції в закладу не має. І це при тому, що сам заклад існує лише завдяки тому, що знаходиться біля підніжжя Дубу Залізняка - природної, культурної та історичної пам"ятки.

Скориставшись відсутністю конкуренції та безвихіддю відвідувачів, власники закладу вирішили здерти останню сорочку з людей. Так шашлик, який готувався на вулиці, а за розміром явно не дотягував до 200 грам (лише 4 маленькі шматочки м"яса) коштував 60 гривень. Це при тому, що в Черкасах ви не зустрінете жодного популярного закладу, де б повноцінна така ж страва коштувала б більше 45 гривень. Те ж і з напоями - півлітрова пляшка "Коли", яка в магазині коштує до 5 гривень, на подвір"ї  "Дикого хутора" коштувала 10-11 гривень (залежно від того, коли ви вирішили її придбати).

Іншу ситуацію ми побачили в селі Мельники, де в магазині нам продали горілку, термін придатності якої завершився ще 6 місяців тому. Була це горілка "Златогор". Коли ж ми звернули увагу продавця на те, що термін придатності напою вже вийшов, то вона нас почала переконувати, що термін придатності алкоголю 5 років. Але ж на пляшці малесенькими літерами зазначено що 12 місяців. Покупку нам замінили на іншу, дорожчу та іншої торгової марки без доплати навіть не зважаючи, що попередню вже відкоркували. Але партія просроченого алкоголю залишилася чекати своєї черги на полиці. І хоча продавчиня переконувала, що це вина постачальника, який привіз поганий товар, все ж схоже, що вона теж знала про терміни виробництва алкогольного напою, який реалізовувала.

Загалом від безлічі позитивних вражень я привіз з поїздки і негатив: і винний в цьому власник комплексу "Дикий хутір" та водночас співорганізатор заходів Олег Островський. Чи може пану Островському цікаво не вшанування героїв, про яке він так багато розповідав, а власна матеріальна вигода, яку він отримує від приїзду патріотів на ним же організовані заходи?

Останні новини